Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

MITUTOYO

přístroje pro měření tvaru a povrchu

KUBOUŠEK Technologies and Instruments

Mezinárodní strojírenský veletrh Brno expozice KUBOUŠEK

 

Propojení veletržní expozice v pavilonu G1 s Technologickým centrem v Č. Budějovicích a inspirativní řešení nejen pro plastikáře

Průmysl 4.0, digitalizace, automatizace, vzdálená správa, sběr dat a mnoho dalších pro nás neznamená jen futuristické pojmy z průmyslových příruček, ale příležitost, kterou je nutné využít, pokud chcete uspět na současném dynamicky se rozvíjejícím trhu. A že to myslíme vážně, vám dokážeme na letošním MSV v Brně, kde propojíme naši expozici s Technologickým a Vzdělávacím centrem v Českých Budějovicích. Díky tomu budete moct poznat více technologií, více exponátů s řešením pro vaši výrobu a seznámíte se s širokým spektrem odborných kurzů a školení. Aplikační inženýři a odborníci budou připraveni zodpovídat vaše dotazy, představovat nové technologie a inspirovat vás v nových možnostech přímo z Technologického a Vzdělávacího centra, zatímco vy budete v Brně ve společnosti našich obchodních zástupců tak, jak jste na ně zvyklí.

Nový koncept popisuje obchodní ředitel KTI Luděk Čekal: „Zaměříme se především na součásti konceptu Průmysl 4.0 – čili digitalizaci, automatizaci, vzdálenou správu výrobních i měřicích systémů, sběr dat, robotizaci atd. A protože v Technologickém centru KUBOUŠEK toto zákazníkům mimo jiné nabízíme a není úplně reálné převézt vše na týden do Brna, tak jsme se rozhodli veletrh s naším Technologickým centrem propojit. Letos bude expozice v pavilonu G1 sloužit jako okno do našeho Technologického a Vzdělávacího centra, kde pro zákazníky budou připraveny funkční exponáty vysoce inovativních technologií a ukázky automatizace." 

Celý článek najdete na stránkách Technologického centra ► Online propojení MSV v Brně s Technologickým centrem

 

Videopozvánka prezidenta skupiny KTI Ing. Ivana Kubouška

 

Možnost vyzkoušení měřicích přístrojů a představení služeb kalibrační laboratoře v pavilonu F

Pavilon F, který je tradičně zaměřen na kontrolu kvality a metrologii, bude zahrnovat i naši expozici s výběrem nejnovějších či nejžádanějších měřicích technologií značek Mitutoyo, VICIVISION, Metrios, Tomelleri a nově také TESTO. Tak, jak jste zvyklí, si budete moct přinést na veletrh své vlastní výrobky, na kterých si můžete vyzkoušet přesnost našich přístrojů. Navíc nabízíme možnost dodání těchto přístrojů s potřebnými kalibračními listy, které jsou obvykle vyžadovány pro získání certifikátů kvality.

 

MSV Brno 2017 - expozice KUBOUŠEK