Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

MITUTOYO

přístroje pro měření tvaru a povrchu

KUBOUŠEK... Veletrhy a výstavy Competence Forum...

KUBOUŠEK Technologies and Instruments

Competence Forum 2018

Competence Forum 2018

Nahlédněte společně s KraussMaffei do budoucnosti a inspirujte se v oblasti zpracování plastů.

Vaše požadavky byly vždy podnětem k vývoji nových technologií a inovací. Vy jste z KraussMaffei udělali průkopníky ve vývoji!

Zažijte s námi jedinečný duch 180leté historie průkopnictví od průmyslových začátků v železárnách „Eisenwerk Hirschau“ po konstrukci strojů pro plastikářský průmysl v digitálním věku.

 

Termín: 6. a 7. čevna 2018 od 9.00 do 16.30

Místo: KraussMaffei Technologies GmbH, Mnichov

Registrace: viz níže

 

Na Competence Forum 2018 pro vás bude připraveno:

  • více než 25 exponátů, technologií a služeb, vše naživo
  • moderované informativní diskuze a prezentace
  • tovární prohlídky výroby a montáže
  • vystavující partnerské společnosti pro výzkum, materiály, formy a periferní zařízení

 

Vstřikování plastů - IMM

KraussMaffei bude představovat vybrané exponáty demonstrující vedoucí pozici na trhu v poskytování systémů pro vysoce kvalitní vstřikovací stroje a automatizaci z jediného zdroje.

Při vytváření řady PX si společnost KraussMaffei stanovila nové standardy s ohledem na účinnost a flexibilitu u plně elektrických vstřikovacích strojů. Návštěvníci Competence Forum se poprvé setkají v živém provozu s řadou PX s novými velikostmi upínacích sil 250 kN a 3200 kN. 

Competence Forum se zaměří i na budoucnost zpracování inteligentních plastů (například materiálů smíchaných se skleněnými kuličkami) a lehkých konstrukčních a povrchových technologií vhodných pro sériovou výrobu, jako jsou procesy FiberForm nebo ColorForm.

Plastics 4.0

V oblasti vývoje vstřikovacích strojů je skupina KraussMaffei předchůdcem digitálního věku. Prezentace na Competence Forum vám poskytne představu o pozoruhodném potenciálu vašich výrobních procesů prostřednictvím důsledné digitalizace a vzájemného propojení technologií a systémů. MaXecution (na míru vytvořený MES od KraussMaffei), DataXplorer, BlueboX a APC plus poskytnou pomocí živých ukázek několik vzrušujících nápadů pro vaše každodenní výrobní operace.
 

Competence Forum 2018 na webových stránkách www.kraussmaffei.com

 

Registrace

Věnujte prosím pozornost instrukcím k vyplnění formuláře:

Registrace je možná pouze přes oficiální registrační formulář KraussMaffei na odkazech níže a pouze v angličtině nebo němčině. Bez řádného vyplnění tohoto formuláře vám nebude umožněn vstup do areálu.

Formulář slouží zároveň jako aktualizace všech kontaktů v rámci nastupující legislativy GDPR. Pokud chcete být v budoucnu informováni o podobných událostech či přijímat další informativní e-maily přímo z KraussMaffei, je důležité, abyste tento svůj zájem následně potvrdili prostřednictvím vámi uvedeného e-mailu v průběhu registrace.

Registrace v angličtině

Registrace v němčině

Pokud byste potřebovali s registrací pomoct, kontaktujte nás prosím: +420 389 043 111.