Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

MITUTOYO

přístroje pro měření tvaru a povrchu

KUBOUŠEK Group

Struktura společnosti

 

KUBOUŠEK EU holding a.s. byla založena 1. 1. 2015. Je mateřskou společností, která řídí skupinu KUBOUŠEK Group a zajišťuje činnost centrálních úseků (finanční, technický, strategického rozvoje a nákupu, marketingový, organizační a lidských zdrojů) pro všechny firmy ve skupině.

KUBOUŠEK s.r.o. provozuje tři divize průmyslové sekce KTI (KUBOUŠEK Technologies and Instruments) – Přístroje, KraussMaffei a Periferie. Obchodně a metodicky řídí společnosti KUBOUŠEK SK, s.r.o. a KUBOUSEK Polska sp.z o.o.

KUBOUŠEK SK, s.r.o. se sídlem v Nitře provozuje na Slovensku tři divize průmyslové sekce KTI (KUBOUŠEK Technologies and Instruments) – Přístroje, KraussMaffei a Periferie.

KUBOUSEK Polska sp.z o.o. je výhradním obchodním a servisním zastoupením kamerových měřicích systémů Vici vision pro automatizaci a kontrolu kvality ve výrobních procesech pro Polsko.

KUBOUŠEK Systems s.r.o. vznikla přejmenováním a transformací společnosti KUBOUŠEK Europe s.r.o.
Ve skupině KUBOUŠEK Group se profiluje jako vysoce technologicky zaměřená společnost s hlavním důrazem na vývoj, poradenství a obchod v plastikářském průmyslu. Využívá více jak dvacetiletých zkušeností s plastikářskou výrobou, kterou ze strany dodavatelsko - poradenské činnosti zajišťovala KUBOUŠEK s.r.o.  Vlastní školicí středisko zajišťuje pro zákazníky školení na stroje KraussMaffei, roboty KraussMaffei a SEPRO.

KSQ spol. s.r.o. se nově stala součástí skupiny a tím rozšířila její portfolio o vysoce sofistikované služby pro systémy managementu kvality a kalibrační služby akreditované laboratoře. Kalibrační laboratoř firmy je akreditovaná v oborech délka, rovinný úhel, teplota, tlak, moment síly a relativní vlhkost podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005.

Kuboušek Water Sports CZ s.r.o. vznikla k 1. 6. 2014 jako samostatná společnost z produktové sekce KWS firmy KUBOUŠEK s.r.o., aby provozovala čtyři divize zaměřené na vodní sporty - Marine, Travel, Shops a Diving v rámci České republiky a zprostředkovaně i v zahraničí, kam společnost postupně plánuje svou expanzi. Obchodně a metodicky řídí společnost Kuboušek Water Sports Adria d.o.o.

Kuboušek Water Sports Adria d.o.o. má sídlo v chorvatském Zadaru.
Zajišťuje provoz produktové sekce KWS divizí Marine, Travel, Shops a Diving.