MITUTOYO

přístroje pro měření tvaru a povrchu

KUBOUŠEK... KUBOUŠEK Group Kariéra Servisní technik-...

KUBOUŠEK Group

Servisní technik - oddělení Těžký servis

Společnost:
Místo výkonu práce:

KUBOUŠEK Systems s.r.o.
Olomoucký kraj

Požadavky:

  • SOU technického směru (elektro výhodou)
  • orientace v technické dokumentaci
  • loajalita, technické myšlení, samostatnost, flexibilita, spolehlivost
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • servis strojů a zařízení, jejich instalace a stěhování
  • specifikace a opravy chyb, vypracovávání servisních zpráv a protokolů
  • komunikace se zákazníkem
  • vykonávání servisních a inspekčních prohlídek strojů
  • opravy mechanických, hydraulických a elektrických částí strojů a zařízení
  • spolupráce při specifikaci s oddělením náhradních dílů

 Mzda – odpovídající stávající kvalifikaci a pracovním zkušenostem