OK

MITUTOYO

přístroje pro měření tvaru a povrchu

KUBOUŠEK Group

Manažer kvality

Společnost:
Místo výkonu práce:

KUBOUŠEK EU holding a.s.
České Budějovice

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání technického směru (vhodné i pro absolventy, dlouhodobý program osobního rozvoje)
  • praxe v oboru QMS, znalost legislativy a norem souvisejících s QMS výhodou
  • znalosti z oboru metrologie výhodou
  • komunikativní znalost AJ/NJ výhodou
  • řidičský průkaz, skupina B
  • pokročilé znalosti práce s PC (především MS Office)
  • analytické myšlení, orientaci na zákazníka, zaměření na cíle a výsledky
  • flexibilitu, komunikativnost, odolnost vůči stresu

Náplň práce:

  • řízení systému kvality (QMS) – proces budování, udržování, optimalizace a rozvoje systému kvality dle norem ISO nebo odvětvových standardů
  • organizace a řízení interních auditů ve skupině
  • provádění analýz neshod v procesech, organizace a řízení aktivit PDCA a návrhů na zlepšení
  • zodpovědnost za soulad firemní dokumentace QMS s platnou legislativou a požadavky certifikačních orgánů
  • zodpovědnost za komunikaci s certifikačními orgány
  • metodické řízení v oboru QMS