MITUTOYO

přístroje pro měření tvaru a povrchu

KUBOUŠEK Group

Aplikační inženýr

Společnost:
Místo výkonu práce:

KUBOUŠEK s.r.o.
České Budějovice

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • NJ nebo AJ slovem i písmem
  • spolehlivost, komunikační a organizační dovednosti
  • ochota se vzdělávat
  • zkušenosti v oblasti vstřikování plastů nebo robotiky výhodou

Náplň práce:

  • zodpovědnost za komplexní projekty testování procesu vstřikování z hlediska rozjezdu stroje, automatizace a periferií
  • zajištění technologické podpory procesu výroby u zákazníka
  • řízení technických projektů ve vztahu k rozjezdu nové výroby u zákazníka
  • technologická, robotická a strojová školení pro stroje a roboty Krauss Maffei, Sepro, ABB
  • technická podpora jak zákazníků a partnerů, tak i obchodních divizí holdingu KUBOUŠEK

Nabízíme:

  • pozice ve stabilní a silné společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • pružná pracovní doba
  • dynamický, zavedený tým profesionálů
  • zajímavé firemní benefity
  • propracovaný systém dalšího vzdělávání
  • motivační finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • stravenky