Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

MITUTOYO

přístroje pro měření tvaru a povrchu

KUBOUŠEK... KUBOUŠEK Group Kalibrační...

KUBOUŠEK Group

Kalibrační laboratoř

Kalibrační laboratoř je budována jako mobilní kalibrační laboratoř ve skupině KUBOUŠEK GROUP. 
Po dosažení akreditace Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005 nabídne kalibrace měřicích a laboratorních přístrojů, souřadnicových měřicích strojů v oboru délky.

V současné době splňuje požadavky na systém managementu jakosti dle EN ISO 9001:2008 za účelem realizace a dokladování metrologické způsobilosti v oboru délka. 

Laboratoř je vybavena nejmodernějším vybavením pro kalibrace a nezávislé zkoušky měřicích přístrojů a strojů. Všechna měřidla a etalony používané ke kalibračním činnostem jsou navázány na primární etalony národních laboratoří. 

Disponuje dostatečně vyškoleným profesionálním personálem s letitými zkušenostmi v oboru, což garantuje nejvyšší kvalitu prováděných služeb přímo u zákazníka. Tento způsob kalibrace je velmi oblíbený především z důvodu minimalizace odstávkových časů kalibrovaných přístrojů a strojů.

 

KGR  kalibracni laborator

Kontakty