Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

MITUTOYO

přístroje pro měření tvaru a povrchu
Kabelkový veletrh 2017

 

Podporujeme talentované děti!

V létě 2017 jsme se zapojili do originální charitativní akce s názvem Kabelkový veletrh. Jejím cílem je pomoci talentovaným dětem Jihočeského kraje.

Podstatou akce je sbírka co největšího počtu dámských kabelek, které nám často zůstávají nepoužité ležet ve skříních i několik let. Přitom by naše nenošená kabelka mohla někomu jinému udělat radost! Vedle kabelek je možné dát do sběru i bižuterii a dětské knihy. Všechny darované věci se pak budou prodávat za symbolické ceny na Kabelkovém veletrhu


6. září 2017 od 10h v IGY centru České Budějovice.


Celý výtěžek z charitativní akce bude prostřednictvím Městské charity České Budějovice věnován dětem, které touží rozvinout svůj talent.
V loňském roce se díky Kabelkovému veletrhu a ohromujícímu výtěžku 230 185 Kč mohlo pomoci zhruba dvacítce talentovaných dětí.

 

Pro všechny, kteří chtějí darovat, jsme otevřeli vlastní sběrné místo na recepci skupiny KUBOUŠEK na adrese Lidická 1937, 370 07 České Budějovice. 

Dále je možné dary nosit do všech okresních Deníků a na recepci Českého rozhlasu České Budějovice.