Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

MITUTOYO

přístroje pro měření tvaru a povrchu

divize Přístroje

Vici & C

Italská firma Vici & C působí v průmyslové oblasti automatizace a výroby již přes třicet let a je specialistou
v produkci kamerových měřících systémů VICIVISION. Společnost vyniká vlastním vývojem a inovativním řešením v nejrůznějších průmyslových odvětvích.
V sortimentu Vici & C jsou optická zařízení pro měření rotačních i rovinných dílů, zařízení pro kontrolu geometrických či tvarových odchylek, povrchových vad nebo kvality lisovaných plastových dílů. Patří sem i průmyslové roboty pro automatizaci procesů měření a aplikace pro kontrolu mikromechanických dílů, dentálních náhrad a komponentů.

VICIVISION MTL M1 je kompaktní optický měřicí přístroj, který je určen pro měření soustružených dílů. Jeho jedinečné provedení poskytuje přímý přístup k dílu pro praktické zakládání malých i velkých součástí.

 

Optický měřicí přístroj MTL M1
 

VICIVISION MTL M2/M3 je špičkový optický měřicí přístroj na hřídele. Je určený k rychlému a spolehlivému měření, které lze provádět přímo na dílně. Tím dochází k zásadním úsporám času a zvyšování produktivity a efektivity ve výrobě.

 

Optický měřicí přístroj MTL M2/M3
 
Výrobní řada Techno
Vzhledem k širokému spektru nabízených rozsahů měření je tato řada strojů navržena tak, aby se přizpůsobovala současným a budoucím požadavkům na výrobu.
Výrobní řada Techno
 
MTL X5 - X10 jsou optické měřicí přístroj speciálně navržené pro kontrolu shody mikromechanických součástek používaných např. v zubařství, při výrobě hodinek, šroubků do brýlí a dalších velmi malých součástí. 

 

Optický měřicí přístroj MTL X5 - X10
 
VICIVISION přichází na trh s komplexním řešením ve formě spojení MTL optického měřicího přístroje a vkládacího / vykládacího robota.

 

Optický měřicí přístroj MTL + Robot
 
Ke stažení
 
Kontakty