Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

MITUTOYO

přístroje pro měření tvaru a povrchu

KUBOUŠEK... divize Periferie Servis - náhradní...

divize Periferie

Servis - náhradní díly

Servisní aktivity divize Periferie pokrývají všechny produkty, které jsou obsaženy v našem prodejním portfoliu. Síť našich servisních techniků zajišťuje servisní podporu zákazníkům na celém území České a Slovenské republiky.

Mimo vlastnímu záručnímu i pozáručnímu servisu standardních přístrojů a zařízení se věnujeme také komplexním montážím a instalacím náročnějších technologických celků. Jedná se zejména o instalace nových centrálních systémů chlazení a systémů pro dopravu a sušení granulátu. Díky dlouholetým zkušenostem nabízíme také komplexní technické poradenství při rozšíření anebo stěhovaní stávajících systémů.

Díky kvalitnímu zázemí disponujeme vlastním servisním střediskem v Českých Budějovicích, ve kterém provádíme opravy a specifická dovybavení periferních zařízení dle přání zákazníků.

Technická podpora zahrnuje řešení technických problémů po telefonu a její nedílnou součástí je také případná specifikace náhradních dílů a jejich dodání zákazníkovi v co možná nejkratším termínu.

Jako prevenci možných závad při provozu stávajících systémů nabízíme komplexní inspekční prohlídky s dodávkami tzv. „opotřebitelných náhradních dílů“. Tyto prohlídky výrazně zvyšují následnou spolehlivost systémů při jejich provozu.

 

Periferie_servisNDskoleni

Kontakty