Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

MITUTOYO

přístroje pro měření tvaru a povrchu

divize Periferie

Tahače vtoků

Sepropicker

PICKER

SR 55 - SR 65 - SR 85

Společnost Sepro nabízí tahač vtoků pro formovací stroje od 20 do 400 tun s časy vyjmutí již od 0,7 sekundy a celkovými časy cyklu od 3 sekund.

Standardní konfigurace zahrnuje řídicí systém Sepro, jež Vám umožňuje snadno naprogramovat prakticky libovolnou posloupnost pohybů tahače a uložit až 20 takových posloupností pro pozdější vyvolání. Stejně jako všechny řídicí systémy Sepro je i tento kompatibilní se SPI a EC.

 Sepropicker_tabulka

 

Sepros3 picker

S3 PICKER

Tahač CNC S3 nabízí nové úrovně výkonnosti a produktivity nejzákladnější robotické aplikace pro vstřikovací lisy na plasty od 30 do 200 tun.

Tento servomanipulátor je rychlý – pracuje ve svislé ose rychlostí 2 m/s. Je také velmi přesný, s dobrou opakovatelností, vysoce spolehlivý a vyžaduje minimální údržbu.  Navíc se tahač S3 při vyjímání vtoku nebo dílu velmi snadno obsluhuje díky uživatelsky vstřícnému, jednoduchému programování Pick-and-Place (uchop a odlož) pomocí standardního ovládání Touch 2.

Sepros3 picker_tabulka