Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

MITUTOYO

přístroje pro měření tvaru a povrchu

KUBOUŠEK... divize KraussMaffei Aktuality a články

divize KraussMaffei

Aktuality a články

 

Prostřednictvím svých exponátů s uzavírací silou od 500 do 2.000 kN bude KraussMaffei na veletrhu Fakuma (17. až 21. říjen 2017, hala 7, stánek 7308) demonstrovat, jak flexibilně je plně elektrická řada PX, tak i hydraulická řada CX přizpůsobitelná konkrétním požadavkům. Premiéru na veletrhu Fakuma oslaví nové malé lineární roboty LRX. 

 


 

Ve výrobním závodě KraussMaffei měli zákazníci skupiny KUBOUŠEK jedinečnou možnost poznat výhody nových plně elektrických strojů PX.

Ve čtvrtek 29. června otevřel výrobní závod KrassMaffei v Sučanech dveře zákazníkům skupiny KUBOUŠEK Návštěvníkům byl představen nový plně elektrický stroj PX, který byl ještě při loňském Open Day zahalen tajemstvím. 

 


 

Malé roboty LRX

Firma KraussMaffei optimalizovala svou sérii malých lineárních robotů. Nové roboty LRX 50, LRX 100 a LRX 150 byly konsekventně navrženy podle kritérií disponibility, přesnosti a produktivity. Díky řadě nových funkcí je možné výrazně zkrátit vedlejší časy procesu, a tím i čas celého cyklu.

 


 

Plastic 4.0

Skupina KraussMaffei propaguje realizaci platformy Průmysl 4.0 v průmyslu zpracování plastů pod zastřešujícím názvem Plastics 4.0.
Na veletrhu K 2016 představili zákazníkům řadu řešení a vývojových novinek.


 

Vývoj v oblasti Internetu věcí nebo jednoduše propojení strojů a výrobních procesů prezentovala na veletrhu K 2016 skupina KraussMaffei se svými značkami KraussMaffei, KraussMaffei Berstorff a Netstal pod zastřešujícím názvem Plastics 4.0, kde představila nová technická řešení – první demonstrační verzi nové elektronické platformy (E-Service).


 

Společnost KraussMaffei ještě více zdokonalila technologii FiberForm a na veletrhu K 2016 (19.–26. října 2016, hala 15, stánky B27/C24/C27/D24) v Düsseldorfu představí výrobní buňku. 


 

Ve středu 1. června přivítala skupina KUBOUŠEK ve spolupráci se společností KraussMaffei Group zájemce o prohlídku výrobního závodu vstřikovacích strojů KraussMaffei v Sučanech.  

aktualita z 1. 6. 2016


 

Svobodný stát Sasko investuje v rámci spolkového clusteru MERGE Technické univerzity Chemnitz do technologií pro lehké konstrukce zítřka. Srdcem nového střediska MERGE pro lehké konstrukce je vstřikovací stroj MXW 2500 s otočnou deskou. 

aktualita z 1. 1. 2016


 

Funkce Weekly Timer firmy KraussMaffei umožňuje přesné nastavení začátku výroby, eliminaci prostojů stroje a významnou úsporu nákladů na energie.


 

KraussMaffei představil na veletrhu Fakuma stroj CX 160 s dynamickým indukčním temperováním nástroje.Dva různé technické díly s přesnou strukturou a holografickým vzhledem

aktualita z 16. 11. 2015


 

Výroba nosního nástavce dýchací jednotky z kapalného silikonu (LSR). Přesné dodržování hmotnosti vstřiku a bezpečné zpracování díky inovativní zpětné klapce a plastifikaci. Premiéra funkce APC ve spojení se silikonem.

aktualita z 2. 11. 2015


Archiv aktualit a článků zde.

divize Periferie
 
divize Přístroje
 
Kontakty